شلوار اسلش نوعی شلوار راحت می باشد که با توجه به سبکی و راحتی آن امروزه مورد توجه افراد زیادی ( خانم ها و آقایان ) قرار گرفته است. در این میان آقایان خوش پوش نیز علاقه خاصی به این نوع شلوار نشان داده اند و با توجه به نیاز و خواسته ی این افراد، شرکت ها و برند های مختلف با سبک ها و مدل های به روز تنوع زیادی در این محصول ایجاد کرده اند.

شلوار اسلش را با کتانی و کفش های مختلفی می توان ست کرد. این نوع شلوار برای استفاده ی روزمره، ورزش و معمولا مسافرت، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. نکته ی قابل توجه خرید و استفاده از محصولاتی با کیفیت از برند هایی معتبر در فروشگاهی قابل اعتماد می باشد. متاسفانه امروزه محصولات بی کیفیت بسیار فراوان بوده و گاها ندانسته مبالغ زیادی برای خرید آنها پرداخت می کنیم.

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، دسترسی افراد به فروشگاههای آنلاین از طریق اینترنت بعلاوه ی فروشگاههای محلی، ویترینی متنوع از انواع محصولات را در اختیارشان قرار داده است. شما می توانید بدون صرف زمان برای خرید حضوری، به راحتی و در کنار خانواده محصول مورد نظر خود را در انواع فروشگاهها بررسی کنید و دیگر به فکر اختصاص وقت و یا هماهنگی با خانواده برای خرید حضوری را نباشید. توجه داشته باشید یکی از عوامل موثر در تایید کیفیت محصول هر فروشگاه، می تواند ضمانت بازگشت آن محصول در صورت عدم رضایت شما از کیفیت محصول باشد. در ضمن همیشه به خاطر داشته باشید زمانی که قصد خرید یک محصول را دارید از مشاوره و راهنمایی های فروشنده نیز استفاده کنید تا خریدی مطمئن تر داشته باشید.

 

انتخاب یک شلوار با توجه به اندام شما نقش بسیار مهمی در ست کردن لباس دارد. آقایان اندام مختلف و سایزهای متفاوتی دارند و انتخاب لباسی متناسب با اندام آنها از آنچه که در نگاه اول به نظر می آید دشوارتر است.

به چند نکته برای کمک به انتخاب شلوار مناسب می پردازیم:
شلوارهای مناسب برای افرادی با اندام استخوانی

اگر اندامی استخوانی شکل دارید شلوارهایی که به صورت جذب هستند جلوه ی بسیار مناسبی در تن شما خواهند داشت. اگر شلوارهایی گشاد با پاچه های گشاد و بگی شکل بپوشید، با سایر قسمت های بدنتان نامتناسب بوده و جلوه ای نامتعادل خواهد داشت. با این حال در انتخاب شلوار حواستان باشد تا در نگاه کلی هماهنگ به نظر برسید.

شلوارهای مردانه لوله ای ( راسته )

اگر به دنبال یک شلوار اسلش متفاوت نسبت به مدل های اسپرت می باشید و در عین حال می خواهید جذابیت خود را حفظ کنید. یک شلوار اسلش راسته ( لوله ای ) می تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد.

شلوارهای مناسب برای افرادی با ران های بزرگ

اگر از آن دسته افراد هستید که ران های درشت دارید، پوشیدن شلوارهای جذب برای شما مناسب نیست. شلوار هایی که به صورت جذب طراحی می شوند، ران های شما را بیشتر نمایان می کنند و باعث می شوند ظاهری نامتناسب داشته باشید. شما می توانید شلوار راسته یا مخروطی را انتخاب کنید. مدل های مخروطی فضای بیشتری در قسمت ران دارند و از بخش زانو به شکل مخروطی کمی تنگ تر می شوند و بهترین گزینه برای شما می باشند.

شلوارهای مناسب برای پاهای عضلانی

اگر ورزش کردن جزو اهداف شما می باشد و از پاهای عضلانی برخوردار هستید می توانید از شلوارهای اسپرت و شلوارهایی که قسمت ران آنها گشاد و از قسمت زانو به پایین نازک تر و جذب تر هستند استفاده کنید.

شلوارهای مناسب برای پاهای ورزشکاران

اگر پاهایی متناسب دارید، شلوارهای جذب و اسپرت برای شما بسیار مناسب می باشد. اگرچه وقتی اندامی ورزشکارانه دارید می توانید از شلوارهای چسبان و فیت هم استفاده کنید اما این شلوارها ظاهرتان را بسیار لاغر نشان می دهد و بیش از حد تنگ خواهد بود و در نتیجه حس راحتی به شما نمی دهد.

 

برای اینکه شلوارتان بیشتر عمر کند :

وقتی می خواهید برای نخستین بار شلوارتان را بشویید، حتما آن را به تنهایی و جدا از شلوارهای دیگر بشویید، همچنین بهتر است که در دمای آب 30 درجه و پشت و رو شسته شود. این کار باعث می شود شلوار بهتر رنگ خود را حفظ کند و تا زمان طولانی تری زیبا بماند. هیچ وقت شلوار خود را برای خشک کردن در خشک کن نیندازید. بهترین راه برای خشک کردن این است که اول روی میز یا روی زمین حوله ای پهن کنید و شلوار را روی آن بگذارید. خشک کردن شلوار روی بند می تواند به آن اسیب زده و از عمر آن کم کند. مگر اینکه شلوار را با گیره آویزان کنید و مطمئن باشید که تا نخورده است. از شستن زیاد شلوار خودداری کنید و آن ها را با مواد شوینده مخصوص بشویید  و در صورت امکان از نرم کننده استفاده کنید.

می توانید راهنمایی های لازم برای انتخابی درست جهت خرید شلوار اسلش و اسپرت را از قسمت پشتیبانی سی مد دریافت کنید.